Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

aboutbuilding

Biz Kimiz

Zincir Balon Organizasyonun şirketleşme süreci 2001 yılında sektörün en alt tabanından palyaçoluktan başladı, ilerleyen zamanda yapılan organizasyonlar ve kazanılan tecrübeler 2004 yılında ortaya Zincir Balon Organizasyon firmasını çıkardı ve firma ismimizle kurumsal anlamda organizasyonlara başladık. Geçen bu zamanda binlerce başarılı organizasyona imzamızı attık ve binlerce mutlu müşteriye sahip olduk, her müşterimiz istisnasız referansımız olmuştur.

Biz Zincir Balon Organizasyon olarak her zaman kazanma odaklı iş yaptık fakat bu kazanımlar maddi değildi, önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve özel günlerinde mutlu olasıydı çünkü bundan sonrası zaten istediğimiz gibi oluyor. Profesyonel kadromuz ve ekipmanlarımızla sektörde iddalıyız. Önceliğimiz her zaman Müşterilerimizin memnuniyeti oldu ve istisnasız devam edecek.

Müşterilerimizin mutlulu en büyük kazancımız.

HAYALİNİZDEKİ ORGANİZASYON İÇİN BURADAYIZ..

 

Vizyonumuz

 

Zincir Balon Organizasyon Mutlu Müşteriler, Unutulmayan Organizasyonlar için ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ediyor, gelişen ve değişen dünyaya uyumlu hareket edip müşterilerimize en iyisiniz sunmaya çalışıyoruz. En büyük kazanımımız müşterilerimizin gülen yüzleri...

 

aboutbuilding

Organizasyon Firması mı ?

İş yeri mi açacaksınız ? Hedef kitlenizin dikkatini mi çekmek istiyorsunuz? Goğum günü organizasyonu mu planlıyorsunuz ? Organizasyonlarınız için profesyonel destek almak için Zincir Balon Organizasyon Hizmetinizde...

Tecrübeli Ekip

Çalışma arkadaşlarımız daima işini titizlikle, hızlı, sorunsuz yapan kişilerden seçilir ve eğitimlerimizle birlikte Zincir Balon Orgnaizasyon Firmasının ruhunu, vizyonu ve misyonumuzu yansıtacak profesyonel ekipleri ortaya çıkarıyoruz.

Orjinal Organizasyon Fikirleri

Organizasyonlarınızda bazen sıradışı olmak istersiniz işte tam burada Zincir Balon Organizasyon devreye giriyor. Binlerce organizasyon tecrübesiyle orjinal fikirlerle siz değerli müşterilerimizin organizasyon ihtiyaçlarına cevap verebiliyoruz.